Menu

...z Głębi Duszy

Ja, depresja i życie po CHLO .... O tym jak za pomocą Chirurgicznego Leczenia Otyłości walczę z otyłością

Zwolniłam się z pracy

witaaminkaa

Już od dawna dojrzewałam do tej decyzji i wreszcie sie odważyłam. Dzisiaj był ten decydujący moment. Wqrwiało mnie, że z pracy 8 godzinnej zrobiła się 12-13 godzinna. Wkurzało mnie to w jakim systemie sie pracuje. W jaki sposób sie motywuje pracowników. I ogólnie stwierdzam ze ta firma to wielkie oszustwo, która wykorzystuje swoich pracowników. Może po kolei, dzisiaj rozliczałam trzy ostatnie akcje. Wg moich raportów grupa wszystkie trzy akcje wykonała ponad norme. PTB 18%, SN 36%, IE 9%. Tak więc premie dla telemarketerów wyszły wmiarę duże bo Adam powinien dostac aż 1650 zł za sprzedaż poradników plus 1200 stawki podstawowej. Niestety dyrektorka pomazała moje raporty i pokazała swoje gdzie Adamowi należy się tylko albo aż 78 zł. Złodzieje jednym słowem. Tak więc moja grupa za ciężką pracę, za pokazanie że jest warta tego stanowiska została pokrzywdzona, zresztą jak cała firma. Najgorsze było dla mnie, że to ja musiałam im przekazać tą wiadomość ze ich premie to marne gros ze bo komuś tam z Warszawy coś się tam nie podobało z produktywnością. Probowałam walczyć o ichh premię, kłuciłam się i  nic z tego. Pan szanowny pocałuj mnie w dupę dyrektor kazał iśc na gurę i wywiesic listę z premiami. Ja poszłam, wziełam swoją grupę na słówko do konferencyjnej, przekazałam co powiedział dyrektor, nasłuchałam się ich oburzeń (słusznych), powiedziałam że mi się to nie podoba. Trzy osoby sie zwolniły za nimi poszły następne a znimi ja. Nie jestem w stanie pracować w firmie która oszukuje swoich pracowników, ja tez ich nie będę oszukiwać. Na umowach mamy co innego a co innego z nami robią. Ci ludzie bardzo zapracowali na swoje premie,  starali się sprzedawali ponad normę, osiągali lepsze wyniki niż w Warszawie i cooo i gówno tak im firma podziękowała. Jutro spotykam się zEwą drugą supervisorką chcemy pozwać firme. Jestem załamana że tyle zdrowia, zapału straciłam dla tej firmy. Dyrektor próbowal mnie zatrzymać obiecując mi a raczej wmawiając mi że ja premię za ich sprzedaze dostanę tylko oni nie. Dlamnie to było jednoznaczne że ja sie tam nie nadaję, nie będe sie bogacić na ciężkiej pracy innych.  Telemarketerzy za sprzedaż poradników nie dostaną  ale ja już tak.

Paweł, teściowie i mój tata są zemnie dumni a ja mam mały niedosyt , zę mogłam się bardziej postawić. I TAK STAŁAM SIĘ ZNOWU BEZROBOTNA 

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • joannamc

  Słońce moje kochane! Dobra decyzja, i możesz tego "incydentu" nie wpisywać w CV. Lub wpisać i mówić, że firma oszukiwała. A teraz spokojnie idź na L4 i przez chwilę niech płaci Ci ZUS.

  Jestem z Ciebie dumna. A do prawnika swoją drogą!

 • Gość: [angelika] *.chello.pl

  ja tez uważam ze dobrze zrobiłaś..
  no i wiemy czemu ludzie mają takie małe zarobki...

 • kakunia.k

  gratuluję decyzji :)))))))))

© ...z Głębi Duszy
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci